• Wpisów: 546
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 23:05
  • Licznik odwiedzin: 48 730 / 2057 dni
 
fooorno
 
` Niezależna od innych <3: W nocy miałam dwa złe sny, przykre, nawet mogę je nazwać koszmarami. Ogólnie chodziło o to, że odkrywam jak M. pisze więcej z innymi dziewczynami. Po każdym snie się obudziłam, powtarzałam sobie " on Cię kocha", az zasnęłam. Długo to nie trwało, szybko udało mi się powrocic w objęcia morfeusza. Według mnie śni nam się to o czym myślimy dużo i namiętnie.. To wytwór naszej wyobraźni. Dlatego tez za bardzo się tym nie przejęłam, przecież to tylko sen!
Wstałam z dobrym humorem, świetnie się czułam. Oczywiście w ciągu dnia obsesyjne myśli dawaly o sobie znać. Najgorzej było około godziny 10.00, gdy wiedziałam, ze M. ma przerwę w pracy. Internet włączyłam w jednym telefonie, gdyby napisał cos na Messengerze, po drugi telefon, w którym mam polska kartę tez poszłam i wysłuchiwałam czy przychodzi wiadomość. W miedzy czasie powtarzałam sobie "on Cię kocha, jak będzie miał czas to napisze". Gdy dochodziła 10.30 poszłam odnieść telefon z polska kartą i jak już go wkładałam do torebki to przyszedł sms. Dotarło do mnie, ze zachowuje się jak nienormalna. Wiec od jutra telefony zostawiam w szatni az do mojej przerwy (czyli do 12.00). I tak każdego dnia. Postaram się, aby nie chodzić i nie sprawdzać. Kolejne postanowienie, by zwalczać moje nieznośne myśli. Pomimo wszystko jestem z siebie dumna, ze próbuje ;)
Ogólnie większość dnia była raczej na plus. Pojawiały się smutne myśli, ale zdecydowanie dzisiejszy dzień wygrała radość ;).

Od 3 miesięcy jestem w trakcie tworzenia zeszytu dla M. On dla mnie zresztą tez. Powtórka z początków miłości. Jest to bardzo dobry pomysł, a przede wszystkim niezwykła pamiątka. W pierwszym zeszycie od niego mam w fajny sposób przedstawione jak się poznaliśmy. Napisany krótki rymowany tekst, do tego pod spodem na każdej kartce żółta karteczka. Na niej jakiś rysunek, o czym tekst jest,  a pod nią napisane jakie żywil do mnie uczucie w danym okresie. Np. Najpierw na paru stronach jest "lubię", potem zamienia się to w "bardzo lubie", następnie "Kocham jak siostrę, ufam, wierze.." Dalej jest "kocham inaczej :D hahaha!!", itp. Później duzy napis kocham Cię, rozne cytaty o miłości, porównanie mnie do słońca, nieba i wody, ognia.. Kartka, rysunek i rozne ciekawe rzeczy. Zdjęcie jak był bobaskiem ;) ogólnie dużo miłości i czułości ;) Cieszę się, ze za nie długo dostane drugi taki! Myślę, ze to był nasz najlepszy pomysl, żeby taki zeszyt sobie podarować.

Przyjemnego wieczoru i uśmiechu na twarzy! ;)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków