• Wpisów: 546
  • Średnio co: 3 dni
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 23:05
  • Licznik odwiedzin: 48 730 / 2057 dni
 
fooorno
 
` Niezależna od innych <3: Tylko.. Tylko jeszcze 4 dni pracujące i witaj Polsko!

Cieszę się niesamowicie. Choć przede mną kolejny początek. W tym roku już czwarty. Czwarta praca. Od nowa poszukiwania, zmartwienia ile to może trwać. Dlaczego nie ma ogłoszeń, które mi się podobają i wgl.. Teraz mam tylko jedna nadzieje. Nadzieje, ze zbyt szybko się nie poddam i nie wyląduje gdzieś na kasie. Byle bym nie pomyślała "obojętnie jaka praca, byle by była, a w trakcie można szukać czegoś innego". Już kilka razy sama siebie na to nabrałam i nie może być to kolejny raz. Bede musiała być cierpliwszą! Nie poddawać się. Co wyjdzie, się okaże.
Nowym początkiem tez są dla mnie studia. Od października zaczynam. Trochę się boje. Czy poradzę sobie? Czy pogodzę prace i studia? Mam nadzieje, ze tak. Wierze w to. Wiem na pewno, ze nie mogę rezygnować ze studiów. W nich jedyna moja szansa, by w przyszłości mieć dobra prace. Niektórym osoba udaje się po liceum czy technikum znaleźć fajna, dobrze platna prace, w której dobrze się czują. Mi się to nie udało, dlatego ta decyzja z kontytuowaniem nauki. Nie chce pracować w weekendy, ani po 12h. Wszystko to ma druga stronę medalimu, bo praca biurowa to dużo stresu, napięcia. Mam wątpliwości. Co jak sobie nie poradzę psychicznie? Z jednej takiej "przyszłościowej" pracy zrezygnowałam. Dlaczego? Każdy wieczór,poranek był dla mnie katastrofa. Przed zaśnięciem płakałam, bałam się kolejnego opie*dolu. Jeżeli byłby on jeszcze zasłużony, to ok. Ale skoro wszystko szlo na nas, bo my nowe, to już miarka się przebrała. Cieszę się, ze znalazłam ta wewnętrzna sile by zrezygnować z czegoś, co mogło być dla mnie sukcesem. Ale teraz przede mną kolejna walka.
Najtrudniej chyba jest odnaleźć się w tym wszystkim. Znaleźć miejsce, gdzie nie tylko będziemy czuć, ze się spełniamy, ale i atmosfera będzie dobra. Moze ja wymagam za dużo od życia, ale jeszcze póki mam sile i możliwości to będę próbować znlezc drogę odpowiednia dla mnie. Moze jednak ktoś nade mną czuwa i mi pomoże znaleźć się gdzieś w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie!

A wam tymczasem życzę miłego dnia ;)

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
skomentuj
  •  
  • Pozostało 1000 znaków